Založit webové stránky nebo eShop

Klasická sportovní masáž

    Klasická sportovní masáž ve své podstatě vychází z masáže švédské. Švédská masáž se v západních zemích považuje za základní formu masáže a využívá se hlavně na ošetření bolesti zad, namožených a napjatých svalů, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Odstraňuje únavu, oochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Využívá různé masážní techniky - hmaty, hnětení, tření, vtírání.

    Masáž celkově uvolňuje, odstarňuje stres, regeneruje svaly, omlazuje pokožku a odstraňuje bolesti. Ze zdravotního hlediska urychlují masáže, vlivem podpory lymfatického systému a zlepšení krevního oběhu, látkovou výměnu a napomáhají tak rychlejší reneraci po úrazech nebo při namožení svalů. Masáže jsou využívány jako prostředek k celkové fyzické a duševní relaxaci.

    Ve sportu je klasická masáž více než potřebným doplňkem tréninku. Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, což způsobuje, že se namožená místa vyznačují vysokou bolestivostí. Pro rychlejší zotavení svalstva se doporučuje rozmasírování bolavých partií a nejlépe dvoudenní odpočinek. Masáží se kyselina mléčná odplavuje a sval rychleji regeneruje.

    Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva.

 

Než se objednáte, přečtěte si prosím doporučení před masáží !!!

 

CENÍK SPORTOVNÍ MASÁŽE:

Přístup ke každému klientovi je individuální. Cena se odvíjí od délky prováděné masáže.
Masáže jsou účtovány po 15 minutách.

  • 30 minut        240 Kč
  • 45 minut        360 Kč
  • 60 minut        480 Kč

KATY THERAPY - Poštovní 1254, Varnsdorf - Tel.: (+420) 737 135 970 - www.katytherapy.cz

TOPlist